Święta i Nowy Rok

Organizacja pracy gabinetu w okresie świąteczno-noworocznym:

23-27.12 (środa-niedziela): nieczynne

28-30.12 (poniedziałek-środa): czynne w godzinach 12-17

31.12 (czwartek): czynne w godzinach 10-13

1-3.01 (piątek-niedziela): nieczynne

 

 

 

sobota-nieczynne

Drodzy Klienci, w sobotę 31go października, gabinet będzie nieczynny.

 Jednocześnie przypominam, że obowiązuje telefoniczne umawianie wizyt oraz stosowanie środków bezpieczeństwa podczas pobytu w gabinecie tj. maseczki zakrywające nos i usta oraz odkażanie rąk.

URLOP

Drodzy Klienci, w dniach od 22go sierpnia do 6go września, gabinet będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszam.

W nagłych przypadkach pomoc całodobową można uzyskać pod tel: 518 852 739 ( Gabinet Aquavet, Zawada koło Opola, ul Wodociągowa 1J)

Ważne!

Szanowni Klienci!

W dniu jutrzejszym, tj. 30go maja i w kolejne soboty czerwca, tj. 6go i 13go, ze względu na działania w terenie, gabinet będzie nieczynny. Przepraszam za utrudnienia i zapraszam w tygodniu, przypominając zarazem, że wizyty pacjentów nadal umawiane są telefonicznie.

 

NIECZYNNE

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego i sytuacją w powiecie strzeleckim, gabinet od dnia 16.03 do odwołanie, będzie nieczynny. W przypadkach wymagających pilnej interwencji weterynaryjnej proszę o kontakt telefoniczny lub sms.

Nieczynne

Uwaga! w dniach 13-16.02.2020 (czwartek-niedziela) gabinet będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszam

Okres świąteczny

Drodzy Klienci działanie gabinetu w okresie świątecznym i noworocznym prezentuje się następująco:

24.12 czynne w godzinach 9-12

25-26.12 nieczynne

27-30.12 czynne w godzinach jak zawsze

31.12 czynne w godzinach 9-13

Klientom i ich czworonogom, życzę zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkiej pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku. Bądźmy dla siebie i w stosunku dla naszych "braci mniejszych"  wyrozumiali i cierpliwi.

Pamiętajmy również, że dla wielu naszych pupili, zbliża się nieunikniony okres stresu i bardzo dużego lęku przed odgłosem wystrzałów. Jeśli jest taka potrzeba, to zadbajmy odpowiednio wcześnie, o niezbędne dla tych zwierzaków leki czy suplementy obniżające poziom stresu. To ostatnia chwila, żeby to zrobić.

Wszystkich Świętych i listopad

W dniach 1-2 listopada (piątek, sobota) i 11 listopada (poniedziałek) gabinet będzie zamknięty. Natomiast dnia 9 listopada (sobota) gabinet czynny będzie do godziny 12.

Za utrudnienia przepraszam.

Pomoc weterynaryjną w pilnych przypadkach można uzyskać pod numerem tel: 518 852 739 (Gabinet Weterynaryjny AquaVet, ul Wododciągowa 1j, 46-022 Zawada)

Światowy Dzień Zwierząt!

4go października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, a ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dziś z rana  to ja zostałam obdarowana małym rękodziełem- magnesem na gabinetową lodówkę z logo firmy i mydełkami glicerynowymi w kształcie łapek laughing  Wszystko zostało wykonane przez "Rękodzieło prosto z serca" Izabela Śleziona. Bardzo, bardzo dziękuję, miło zaczynać pracę tak pozytywnie!

Dla wszystkich zwierzaków z okazji ich Święta życzę dobrego życia, bez strachu, smutku i bólu oraz wiernych, kochających właścicieli!

Nieczynne

Drodzy Klienci, w najbliższą sobotę tj. 28-go września gabinet będzie zamknięty. Za niedogodności przepraszam i zapraszam od poniedziałku.

URLOP

W dniach od 5 do 18 sierpnia gabinet będzie nieczynny, z powodu urlopu. Za utrudnienia przepraszam.

W pilnych przypadkach pomoc można uzyskać w Gliwickiej Klinice Weterynaryjnej (Gliwice, ul Toszecka 19) tel: 32 270 55 65